NEDEN FIT?

ÖZEL B2B BULUŞMALARI

Fuarcılık anlayışına yeni bir yaklaşım getiren Bileşim Fuarcılık, B2B Platformunu ilk kez FIT‘18’de hayata geçirdi. Katılımcı firmaları, hedefledikleri sektörlerdeki doğru isimlerle birebir eşleştiren bu sistem sayesinde, firmalara doğru ziyaretçiyle buluşma olanağını sağlayan FIT önümüzdeki döneme daha büyük hedeflerle hazırlanıyor.

GELECEĞİN ENDÜSTRİSİ

Üretim anlayışını dönüştürecek yenilikçi çözümlerin tanıtıldığı FIT Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı, geçtiğimiz yıl 22 Şubat-25 Şubat’ta 152 katılımcısı ile 20,000’in üzerinde sektör profesyonelini ağırladı. Fuar İzmir’de ilki gerçekleşen fuar, otomasyondan elektrik-elektronik ve enerjiye, hidrolikten bina otomasyonu ve metal işlemeye kadar pek çok alanda ziyaretçilere, sektörlerindeki en son ürün ve hizmetleri bir arada görme ve değerlendirme olanağı sunuyor.

FIT’19 İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

FIT Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı’nın adresi 2019 için bir kez daha İzmir olarak belirlendi. 21-24 Şubat 2019 tarihlerinde gerçekleşecek fuar, İstanbul’da sabitlenen sektör buluşmalarına dinamizm kazandırmaya ve sanayi alanındaki teknolojik gelişmeleri ülkenin değerli bölgelerine taşımaya devam edecek.


GELECEĞİN ENDÜSTRİYEL TEKNOLOJİLERİ FUARI’NDA YER ALMAK KATILIMCILARA NE SAĞLIYOR?

  • Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı çatısı altında düzenlenen FIT Otomasyon Fuarı 2019, FIT Elektrik Elektronik ve Enerji Fuarı 2019, FIT Bina Otomasyonu ve Zayıf Akım Sistemleri Fuarı 2019, FIT Hidrolik Pnömatik Fuarı 2019, FIT Makina Fuarı 2019, FIT Taşıma Kaldırma ve İstifleme Sistemleri Fuarı 2019, FIT Kaynak Teknolojileri Fuarı 2019, FIT Yüzey İşleme Teknolojileri Fuarı 2019 katılımcılarına potansiyel müşterileriyle tanışma fırsatı sunuyor.
  • Türkiye’nin her yerine karış karış taşıyıp tanıtacağımız Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı, başlangıç olarak Ege Bölgesi’ndeki en büyük ve en kapsamlı fuar kompleksi olan Fuar İzmir’de gerçekleşiyor. İstanbul’da sabitlenen sektör buluşmalarına dinamizm kazandıran bu oluşum, katılımcı firmalarına yeni iş ortaklıkları için kapılar aralıyor, yeni yüzler tanıma fırsatı sunuyor.
  • Günümüz teknolojisinin getirdiği tüm olanaklardan faydalanan yenilikçi fuar yaklaşımıyla FIT’19, katılımcı ve ziyaretçilerine fuar anlayışını değiştirecek pek çok olanak sunuyor.
  • Katılımcılara ürünlerini ve hizmetlerini, endüstrinin en büyük etkinliğinde tanıtma şansı veriyor.
  • İş dünyası, devlet, dernek ve diğer önemli organizasyonların karar vericileriyle buluşma olanağı tanıyor.
  • Bileşim Yayıncılık ve Fuarcılık A.Ş.’nin sunduğu katılımcılara özel iletişim programı sayesinde fuar etkinliği kapsamında birçok medyada yer alma olanağı sunuyor.
  • İş dünyasına, sektör ile ilgili güncel bilgileri takip edebilecekleri bir platform sunuyor.
  • Bileşim Yayıncılık ve Fuarcılık A.Ş. yıllardır gerçekleştirdiği zirve ve seminerlerinin deneyimini kullanarak katılımcı firmalarına büyük ve güçlü bir iletişim köprüsü kuruyor.